شرکت-ساختمانی-تبریز
چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره ما

شرکت ساختمانی  یاشیل ائو تبریز  از سال 1390 فعالیت خود را با نگاه به الگوی مبتنی بر آرامش در زمان و پیشرفت در فضا آغاز کرده و در این مسیر از همراهی کارفرمایان متعددی بهره مند بوده که ماحصل آنها طراحی ، نظارت و اجرای بیش از صد پروژه ساختمانی، معماری و دکوراسیون داخلی میباشد .

همه ما مستحضر هستیم که برای خارج شدن از روزمرگی ها و رسیدن به یک سبک زندگی ایده آل احتیاج به خلق فضاهایی داریم که بتواند آسایش و امنیت ما را تامین کند و با مولفه های یک زندگی ایرانی به صورت مدرن سازگار باشد و نقطه ی اوج رضایت مشتریان ما در جایی نمود پیدا میکند که گروه معماری هیرادانا با در نظر گرفتن نیازهای کارفرما و ضوابط معماری در سبک طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با حفظ ایده های خلاقانه پروژه های جذاب و شاخصی را به سرانجام رسانده و این اتفاق این اطمینان را به میدهد که در این حوزه صاحب سبک شده و پرقدرت ظاهر شویم .

شرکت ساختمانی یاشیل ائو تبریز از شما عزیزان دعوت میکند که این افتخار را به ما بدهید و از نمونه پروژه های اجرا شده و در حال اجرا به صورت حضوری بازدید فرمایید . در شرکت ما پروسه طراحی تا اجرا تمامی پروژه های بازسازی ساختمان به صورت کارگروهی توسط مهندسین و اکیپ های تخصصی هیرادانا بدون واسطه انجام میشود .